KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 8448277

nr 844 8277

Gravyrer

2 st, England, 1700-tal, mm36 x 38

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 2 september 2013
kl 19:56:51